[Wczoraj 2:06] Sylwinka1991 [i]:  Wywiad na żywo z ekipą SPN z Comic-Conu za pośrednictwem Facebooka Entertainment Weekly odbędzie się ok. 3:30. Dobrze, że reporterka EW Sam Highfill puściła teraz o tym posta na Twitterze bo tak czekałam i czekałam kiedy będzie livestream i nie mogłam się doczekać.
[Wczoraj 2:08] Sylwinka1991 [i]:  Żeby obejrzeć livestream można wbijać albo bezpośrednio na FB https://www.facebook.com/...tweekly/videos/ albo jak wejdziecie przez Twittera Entertainment Weekly to oni o czasie puszczą tweeta, że wywiad się rozpoczął i również będzie podany właściwy link do strony na którą się trzeba przekierować. Wobec tego jak już wiem co i jak to idę spać i nastawię sobie budzik żeby obudzić się przed 3:30. :)
[Wczoraj 2:53] impala1533 [i]:  o proszę, powodzenia w oglądaniu
[Wczoraj 21:11] Sylwinka1991 [i]:  Dziewczyny z Hillywood Show napisały, że pod tym linkiem http://www.thehillywoodshow.com można sprawdzać postęp prac nad Supernatural Parody 2. A i ponoć gagi do tej parodii trwają kilka godzin i że to jest ich rekord jeśli o wszystkie parodie. :)
[Dzisiaj 0:25] impala1533 [i]:  Pierwsza bardzo mi się spodobała, na następną czekam niecierpliwie!